Odabaşı Mh. Atatürk Bulv. Mehmet MENKE Apt. No : 79/8 Antakya-HATAY

Kurumsal

İnsist Hakkında

İNSİST, dış ticaret ve uluslararası platformda faaliyet gösteren bir ticaret firmasıdır. 
 
İnsist olarak, müşteri odaklı ticareti ilke edinerek, müşterileri ile karşılıklı güvene dayalı, üstün kalitede hizmet sunmayı amaçlayarak her türlü ürünleri değerinden almakta ve müşterilere ulaştırma işleminde köprü görevi görmektedir.
 
İnsist tüm dünyada ithalat ve ihracatta aracılık hizmeti vermek dışında, Libya ortaklı firmayla gerçekleştireceği madeni yağ üretim tesisimiz projelendirme aşamasındadır. İnsist, yurtdışında ürünlerinize en doğru ve en hızlı şekilde en iyi fiyatla değerlendirebilmeniz için uluslararası iş ortaklarıyla size güvenilir hizmet vermeyi amaçlamaktadır.
 
Gelişmekte olan firmamız işimizi ne kadar ciddi yaptığımızın kanıtıdır. İthalat ve İhracatta üst seviyelerde yer almamız için sizlere kaliteli ve kesintisiz hizmet vermekteyiz. Şirketimiz kuruluşundan itibaren sürekli geliştirilebilir ve sürdürülebilir müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmalarını sürdürmektedir. 
Müşteri merkezli kazandırma ilkesi ile hareket eden firmamız her geçen gün birikim ve tecrübelerini bu ilkeye bağlı kalarak geliştirmektedir. Bu bağlamda özgün projeler oluşturmak gayretini sürdürmektedir. 
 
 
MİSYONUMUZ
 
Ülke ihracatına ve bölge ekonomisine katkımızı artırmak için yeni pazarlar ve müşteriler bulunmak.
 
 
VİZYONUMUZ
 
Donanımlı ve deneyimli  kadrosuyla sürekli gelişen ve yenilenen bir hizmet anlayışına sahip, kalite yönetimi felsefesini benimsemiş, hızlı ve güvenilir hizmet sunarak  ticarette lider bir firma oluşturmak.